O nas - MODULIO
Modulio to wypożyczalnia mebli na wydarzenia, która powstała z potrzeby wprowadzenia nowych wzorców estetycznych na rynek wypożyczalni mebli eventowych.
16551
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16551,bridge-core-2.4.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,qode-theme-ver-22.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

O nas

 

Dbamy o wyjątkowy charakter Twojego wydarzenia. Nasza wypożyczalnia powstała w grudniu 2014 roku, stawiając na meble polskich projektantów. Wspieramy rodzime wzornictwo, większość linii została zaprojektowana przez założycieli marki. Dodatkowo posiadamy wzory sygnowane przez takie sławy designu jak Piotr Kuchciński czy Henryk Sztaba. Meble Modulio są modułowe, co pozwala na ustawienie i łączenie ich w dowolnej konfiguracji. Oferta Modulio idealnie sprawdzi się na wydarzeniach biznesowych, kulturalnych, na planach filmowych, reklamowych i konferencjach online.

Oferujemy również usługę kompleksowej aranżacji eventów, projektowania 3D i consulting zagospodarowania przestrzeni. Nasz magazyn mieści się w Sokołowie pod Warszawą. Meble dowozimy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!